Sizden gelen yorumlar

2014-01-14 00:00:06

...

Bolu Express Gazetesi olarak okuyucu yorumlarını gazetemize taşıyoruz. Bolu ve Türkiye gündemini yakından takip eden okuyucularımızın paylaşmak istedikleri düşünceleri; gazetenin internet sitesinin ziyaretçi defterine kendi isimleri ile yazmaları yeterli olacaktır. Yayınlanan haberlere dair görüşleriniz ve değerlendirmeleriniz yine okuyucularla buluşacak. İşte Bolu Express’in 13 Ocak’taki okuyucu günlüğünün ayrıntıları!

Bolu Express Gazetesinde yayınlanan haberler ve ilgili haberlere gelen yorumlar şöyle:

Aşağısoku’da dertleri dinledi

CHP Belediye Başkan Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, seçim çalışmalarına Aşağısoku Mahallesi’nde devam etti. Aşağısoku Mahallesi’nin Bolu’nun köklü yerleşim yerlerinden olduğunu ifade eden Mısırlıoğlu, bu mahallenin birçok sıkıntısı olduğunu ifade etti.

fatih

Ya seçim bitsin tevbe gitmezler halkın ayağına. Sadece adında var. Sen kıvrılmışsın umurunda olmaz bunların. ne anlar köylünün derdinden sosyete restaurantçıları

bolulu

Herşey Bolu için. Bolu istediği var arzu ettiği yönetime CHP sayesinde kavuşacak.

Dava açmaya hazırlanıyor

CHP Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz, kendisine yönelik “Salyalarını ağzında tut, etrafı kirletme. Haddini bil” şeklinde twit atan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel’e dava açacağını ifade etti.

35 yıllık CHP li üye

Soyadınız yıkılmaz olabilir ama terbiyeniz yıkıldı,saygılı ve seviyeli siyaset yapan il başkanımızı ve genel başkanımızı örnek alırsak partimize yakışmayacak sözler ediyorsunuz.Artık yönetim size dur demeli ve yerinize yeni bir ilçe başkanı seçmeli. (kendini parti binasına hapseden CHP Merkez İlçe muhalefetini arıyor.) sözüyle seviyeli ve saygıdeğer eski yönetimede sözlü saldırıda bulunuyorsunuz,eski yönetimin Tanju bey ve sizler tarafından nasıl yıkıldığını biliyoruz ve bu yapılan oyunlardan dolayı üzüntü duyuyorum. Madem yönetim pasifti neden çoğunu kendi yönetimine aldın? Yönetimine aldıkların ikilik çıkartarak eski yönetimi esas pasifleştirenlerdi. Ayrıca başkan adayı seçimlerindede Tanju bey ve sizlerin yanlı çalışma yapıp senelerini vermiş gerçek CHP lilere haksızlık yaptığınızda ortada.Artık partimizi küçük düşürecek davranışlardan vazgeçip başkanlığı bizleri küçük düşürmeyecek saygıdeğer bir CHP li ye bırakın.Kavga değil iş bekliyoruz.

Sami Özdemir

35 yıllık Cumhuriyet Halk Partili Büyüğüm sizde artık şu Tanju Özcan düşmanlığını bırakın da sahalara inin Tanju Özcan CHP milletvekili AKP değil artık bunu anlayın İlçe başkanımızın sözlerini eleştirdiğiniz kadar Belediye Başkanının sözlerini eleştirseniz işte o zaman ellerinizden öperim birde yorumunuzda Adınızı yazarsanız daha gerçekçi olur diye düşünüyorum.

35 yıllık CHP li üye

Sami Özdemir ben partimi düşünürüm haksızlık yapanlarla hakaret edenlerle bir olmam, terbiyem müsaade etmez. Tanju Özcan düşmanlığı yapmıyorum gerçekleri söylüyorum, partiyi onlar böldü, partimize yakışmayanları söylüyorum. AKP’den farkı kalmadı, onlar gibi davranıyorlar, ben başkanın kendisini yüzüne karşı eleştiriyorum. hem AKEPEyi eleştiriyorlar hem de onlar gibi davranıyorlar ne farkları var. İsmimin ne olduğu değil nasıl bir partili olduğum önemli olan. Biz eski terbiye ile yetiştik.

'Bebişim' ve 'adamlık' tartışmasına gönderme

MHP Belediye Başkan Adayı Şükrü Gülez, CHP’li Hüseyin Yıkılmaz ile Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın arasında “Bebişim” sözüyle başlayan ve “adamlık” tartışmalarıyla süren polemiği eleştirdi. Siyasetçinin topluma örnek alınacak üslup ve hareketler sergilemesi gerektiğini savunan Gülez, iki siyasiye de serzenişte bulundu.

MURAT 

Sayın Gülez siz onların seviyesine inmediğiniz için teşekkürler ve başarılar

'Bolu insanına ilkleri yaşatıyoruz'

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz seçim çalışmalarına Sandallar Mahallesi’nde devam etti. Başkan Yılmaz konuşmasında, Bolu’da hayata geçirilen projelerin muhalefet partisi belediye başkan adayı tarafından seçim projesi olarak anlatılmasına tepki göstererek,”Bazıları Bolu’da yapılanları yapma vaadinde bulunabilirler. Bolu halkı ne yapıldığını görüyor daha onlar Bolu’da ne yapıldığının farkında değiller.Belediye olarak Bolu’yu geleceğe taşırken Bolu insanına da Türkiye’de ilkleri göstermek için yoğun çaba harcıyoruz” dedi.

bolulu

size sunu söylemek isterim ki yapmayı düşündüğünüz yer altı çöp atmayı sayın Tanju beyin düşüncesiydi sonunda Tanju beye hak verdiğiniz için teşekkür ederim size son kez başkan demek temennisiyle

“SİYASETTE PİŞTİM”

Ak Parti’nin Bolu’da kurucu Gençlik Kolları Başkanlığını yapan Metin Vural, en genç aday adayı olarak ilçesine hizmet etmek istediğini ve siyaseten piştikten sonra bu göreve talip olduğunu söyleyerek, “Son 5 yılın ilçemiz için heba olduğunu gördük” dedi.

atalay YEL

sayın Vural işlerim nedeniyle Mudurnu ya yılda birkaç kez geliyorum, mevcut belediye başkanı son derecede çalışkan ve insancıl bir kişi, göreve talip olurken başkalarını kötüleyerek başlamanızı gençliğinize ve toyluğunuza bağlıyorum yinede başarı dileklerimi sunuyorum.

İş zıvanadan çıktı

CHP Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz’ın “Bebişim” hitabıyla başlayan Ak Parti –CHP restleşmesinde, Ak Parti Gençlik Kolları başkanı Taha Furkan Sönmezel cep telefonu ekranını paylaşarak, Yıkılmaz tarafından telefonda tehdit edildiğini iddia etti.

Mudurnu lu

ey chp liler:

size de pankart asacak yer var nedir bu hazımsızlık.

bu genci sahipsiz mi sandınız.

Ak Partili Yılmaz Çakmaklar’da destek istedi

Mevcut Belediye Başkanı ve Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz beraberinde Ak Parti teşkilatı üyeleri ile birlikte seçim gezilerine devam ediyor. Başkan Adayı Yılmaz ve beraberindekiler seçim gezileri kapsamında Çakmaklar Mahallesi’ne giderek mahalle sakinlerinden bir dönem daha destek istediler.

Kaan Hakan

Yok yok... Bir hata yaptık ve geçen dönem sana oy verdik. Ama artık oy vermeyeceğim. Kusura bakma. Partiniz PKK ile masaya oturdu. Yargıya müdahale ediyor. Ülkeyi bölünme noktasına getirdi. Tamam bu genel seçim değil ama "şehitlerimizin kemiklerini sızlatan" ve adı "rüşvet ve yolsuzluklarla" anılan bir partiye benim verecek oyum yok.

 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

zaferim de  (2014-01-17 11:51:27)abi bu bölümü iyi düşünmüşsünüz, tebrikler.

Gönderdiğiniz yorumlar incelendikten sonra yayınlanır.

Lütfen yazdığımız yorumlarda saygılı olalım.

Yorum yazın !

Gerekli

Gerekli

Sağdaki kodu buraya yazın!  Gerekli

BOLU EKSPRES: Karamanlı Mahallesi Parkalan Sokak No:11 Bolu   Tel: 215 5 000 Faks: 215 0 666

Tasarım ve Programlama: Piskevit